Saunové noci

Infinit Maximus

Nechte se unést noční atmosférou wellness Infinit Maximus s bohatým programem v saunách a bazénech.

Na každé saunové noci vás čeká bohatý program v podobě saunových ceremoniálů v Saunovém dómu, v režii našich zkušených saunových mistrů. V Sauně na jezeře můžete navštívit ceremoniály se speciálními peelingy, které jsou připraveny pro danou tematiku na míru. Dále se můžete těšit na lehké občerstvení v podobě rautu, welcome drink, džbány s vodou na každém baru a tematickou výzdobu. Témata saunových nocí se liší v závislosti na ročním období a významných svátcích. 

Termíny saunových nocí v roce 2023

31. prosince 2023
Silvestrovská saunová noc

Připravte se na nezapomenutelnou cestu, která vás provede posledními hodinami roku 2023! 

V první části saunové noci vás čeká energická jízda, kterou budou doprovázet dynamické a vzrušující příběhové ceremoniály. Před odbitím příchodu nového roku se společně zapojíme do venkovního půlnočního rituálu na políčku pod širým nebem. Po půlnoci se náš saunový dóm promění v přírodní oázu klidu, kde se budete moci ponořit do duo relaxačních herbal ceremoniálů. Užijte si rituály s metličkami, výluhy, vykuřovadly a čerstvými bylinkami, které pomohou harmonizovat vaše tělo, mysl a duši.
Přijďte s námi prožít magickou noc plnou energie, transformace a nových začátků.


JAK TO u nás VYPADÁ

dárkové poukazy

darujte radost

Potěšte své blízké, rodinu, obchodní partnery nebo sami sebe poukazem do našich wellness center anebo si vyberte saunovací kilt pro lepší zážitek ze saunování.