Saunové noci

Infinit Maximus

Nechte se unést noční atmosférou wellness Infinit Maximus s bohatým programem v saunách a bazénech.

Na každé saunové noci vás čeká bohatý program v podobě saunových ceremoniálů v Saunovém dómu, v režii našich zkušených saunových mistrů. V Sauně na jezeře můžete navštívit ceremoniály se speciálními peelingy, které jsou připraveny pro danou tematiku na míru. Dále se můžete těšit na lehké občerstvení v podobě rautu, welcome drink, džbány s vodou na každém baru a tematickou výzdobu. Témata saunových nocí se liší v závislosti na ročním období a významných svátcích. 

Termíny saunových nocí v roce 2022

silvestrovská saunová noc
-
hvězdy stříbrného plátna

Přivítejte rok 2023 ve velkém stylu. Na jeden večer se naše wellness centrum promění na večírek plný hvězd stříbrného plátna a přenese vás do světa známých filmových trháků. Prožijte nezapomenutelný konec tohoto roku ve vyhřátých venkovních bazénech, roztopených saunách a hlavně na saunových ceremoniálech plných známých melodií a příběhů. Vyzkoušíte také herbal ceremoniály s vůní sušených i živých bylinek, esencemi nebo i vykuřovadly.


JAK TO u nás VYPADÁ

dárkové poukazy

darujte radost

Potěšte své blízké, rodinu, obchodní partnery nebo sami sebe poukazem do našich wellness center anebo si vyberte saunovací kilt pro lepší zážitek ze saunování.