Obsazenost a ČASTÉ DOTAZY

Infinit Maximus

Tabulka obsazenosti

Časté dotazy

Tabulka průměrné obsazenosti

9:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00 21:00 - 22:00
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
nízká obsazenost vysoká obsazenost

*Průměrná obsazenost se může lišit ve státní svátky a dny volna. 

KATEGORIE VAŠICH OTÁZEK

obecné dotazy

Kde mohu zaparkovat? 

Zaparkovat můžete zdarma na venkovním parkovišti před vchodem do areálu hotelu či na spodním parkovišti  u „Sokoláku“. K dispozici jsou také kryté garáže, kde za stání vašeho vozu zaplatíte 50 Kč za hodinu (500 Kč za den).


Mohu u vás platit benefity?

Přijímáme benefity Focus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass či Flexi pass, Unišeky, Unišeky+, Unišeky+ FKSP, Cadhoc, Edenred Multi, Edenred Sport&kultura, EdenredCompliments, Cafeterie BENEFITY, BENEFIT PLUS nebo je možné uplatnit dárkové poukazy Infinit.
Pro úhradu wellness pobytů lze využít účty společnosti Benefity.cz, Pluxee, Benefit Plus či členskou Infinit kartu. Při rezervaci musí mít klient na IK dostatečný kredit. Papírové stravenky již neakceptujeme.

Přijímáme také karty Pluxee (Flexi Pass CARD), eBenefity, či Edenred Benefits.


Berete Multisport kartu?

Ano. Multisport kartu bereme, díky ní můžete čerpat slevu.

Na pobočce Infinit Maximus přijímáme stříbrnou kartu, na základě které je možné čerpat vstup do wellness na 90 minut, včetně zapůjčení prádla, s doplatkem:
Wellness Po – Pá 10:00 – 15:00 s doplatkem 325 Kč
Wellness Po – Čt 15:00 – 22:00 s doplatkem 390 Kč
Wellness Pá od 15:00, So, Ne, svátky s doplatkem 520 Kč

Multisport kartu je možné využít zároveň s členskými kartami


Co je Infinit karta a jak funguje?

Infinit karta je kreditní karta, se kterou získáváte zvýhodněné vstupné oproti hotovostní platbě. Založení IK je bezplatné. Jediná podmínka pro získání členství je minimální vklad 2 000 Kč. Vyřízení karty vám zabere pár minut, stačí vyplnit základní údaje a karta vám bude následně vystavena. Více informací najdete ZDE.


Kdy mi vyprší kredit na mé IK kartě?

Kredit na vaší kartě má neomezenou platnost, záleží tedy na vás, kdy jej vyčerpáte. 


Je možné dobít si IK kartu online? 

Ano, můžete tak učinit v Klientské zóně. Tato zóna umožní vlastníkovi Infinit karty nahlédnout do svého účtu, sledovat pohyb a také umožní okamžité dobíjení kreditu na svoji kartu. Dalším plusem je zobrazení čárového kódu karty přímo v přehledu uživatele, což znamená, že nebudete muset nosit Infinit kartu s sebou, ale nově bude stačit přihlášení ke svému účtu a následné předložení telefonu s kódem na recepci.
Dobít kredit můžete pomocí platební karty, karty eBenefity UP nebo skrze platební bránu Benefity Plus. 


Nikdy jsem u vás nebyl, co si mám vzít s sebou?

Na recepci dostanete v ceně vstupu k zapůjčení osušku a prostěradlo. Záleží na vás, zda si vezmete vlastní pantofle či župan. Pokud ne, jednorázové pantofle je možné zakoupit za 50 Kč, župan lze zapůjčit za 70 Kč.
V případě návštěvy bazénů budete potřebovat plavky. Sauny jsou naopak zónou bez plavek, potřebujete jen zapůjčené prostěradlo, do kterého se můžete pohodlně zabalit při přechodu ze saun či při pohybu v odpočívárně a na barech.
Dále si prosím přichystejte zálohu na čip, která je 200 Kč. Záloha je vratná a dá se platit hotově i kartou. Držitelé Infinit karty zálohu neplatí.
 


Lze prodloužit poukaz do wellness?

Zavolejte nám s nachystaným kódem poukazu, nebo jej přineste s sebou při jedné z návštěv a uvidíme, co se dá dělat. 


Dá se u vás koupit dárkový poukaz? 

Ano, je možné zakoupit poukaz na jakoukoli službu z naší nabídky. Vybrat si můžete u nás na recepci nebo z pohodlí domova na našem e-​shopu www.infinitdarky.cz


Platím za čas v šatnách? 

Čas strávený v šatnách je zdarma, čas na vaší relaxaci se začíná počítat až po projití turniketem u bazénu.


Je nutná rezervace do wellness?

Vstup do termálních bazénů a saunového světa se u nás nerezervuje. Pokud byste měli zájem o masáž či privátní koupel, rezervace je naopak nutná na tel.: +420 546 213 264.


Je možné u vás uložit cennosti? 

Ano, k zamčení trezoru na recepci slouží čip, který dostanete u vstupu. Uschování cenností do trezoru je u nás zdarma.


Ukládají se na recepci ztráty a nálezy?

Ano, nalezené ztráty uchováváme 14 dnů a poté je z kapacitních důvodů likvidujeme.
Z hygienických důvodů neuchováváme pouze kosmetiku, hřebeny, spodní prádlo atd.
Pokud jste u nás něco zapomněli a chcete zjistit, jestli jsme ztrátu našli, kontaktujte naše rezervační oddělení

termální bazény

Je nutné mít do bazénu pánské plavecké plavky, nebo mohu mít šortky?

Lze mít i šortky, ovšem musí to být plavky a ne kraťasy na ven. 


Zapomněl/​a jsem si u vás plavky...

Zavolejte na naši recepci, kde zkontrolujeme ve ztrátách a nálezech, zda se plavky našly. Pokud se plavky najdou, po dobu 14 dní budou uloženy na recepci k vyzvednutí. 


Jaké jsou teploty bazénů?

Teplota bazénů a whirlpoolů je regulována podle aktuálního počasí, aby bylo koupání při vysokých teplotách osvěžující a při nižších teplotách ideální místo pro relaxaci. Aktuální teplotu vody najdete na ceduli u bazénů.


Nabízíte vstup pouze do bazénů?

Ne. Termální bazény si vždy můžete užít spolu se Saunovým světem. 


Saunový svět

Ve wellness mi někdo omylem vzal ručník. Jak situaci řešit?

Bohužel i to se někdy stává. Novou osušku vám zapůjčíme na baru či recepci. Při příštím odložení osušky doporučujeme osušku zmuchlat a přiložit ji například k pití, či saunovým doplňkům, nikdo si pak vaší osušku nesplete se svou.


Mohu do wellness bez plavek?

Do termálních bazénů je třeba mít plavky. Při saunování je nutné být bez plavek, a to především z hygienických důvodů. Saunovat se můžete nazí na prostěradle či se pohodlně zabalit do prostěradla či saunovacího kiltu. Ve společných prostorách je třeba být zahalen do prostěradla či osušky, které od nás dostáváte k ceně vstupu do wellness.


Když jsem ve wellness více času než 90/​120/​180 minut, platím znovu další vstup?

Ne, čas se počítá pouze po minutách z ceny základního vstupu. V praxi to vypadá tak, že pokud se 10 minut zpozdíte, zaplatíte pouze 10 minut času a ne celý nový vstup. V případě, že strávíte ve wellness delší čas a už se vám vyplatí výhodnější vstup - náš systém vám ho automaticky započítá. Nemusíte tak dopředu přemýšlet, co je pro vás výhodnejší, vždy zaplatíte nejnižší možnou cenu.


Mohou do sauny děti?

Wellness je z bezpečnostních důvodů určeno pouze pro dospělé a osoby vyšší než 145cm. Děti do 15 let (vyšší než 145 cm) musí být pod neustálým dohledem doprovodu osoby starší 18 let.


Jak často bývají saunové ceremoniály?

Rozpis a témata ceremoniálů najdete zde nebo na ceduli před Saunovým dómem a ve vnitřním saunovém světě.


Nabízíte samostatný vstup pouze do sauny?

Nenabízíme. Z provozního hlediska to není možné. Saunový svět si můžete užít spolu s návštěvou termálních bazénů.


masáže & koupele

Jdu poprvé na masáž. Jak to u vás funguje?

Nejprve si telefonicky nebo osobně vytvořte rezervaci na masáž. Na masáž doražte o 10 až 15 minut dříve, tento čas slouží na to, aby vás recepční seznámila s pobočkou a abyste se mohl/​a osprchovat, uložit cennosti do trezorku/​skříňky, atd. Před masáží se prosím osprchujte, teplá sprcha vám krásně rozehřeje svaly. Následně se zahalte do prostěradla, na sobě si můžete nechat spodní díl vašeho spodního prádla, nicméně vzhledem k vašemu pohodlí se doporučujeme svléci úplně - nemusíte se bát, intimita bude za každé situace zachována. Poté pro vás bude připravena koupel nohou u stolečků před masérnami, kde si vás vyzvedne masér/​ka a sdělí vám všechny informace týkající se vaší procedury. K masáži dostanete zdarma sklenici s vodou, a to jak před, tak i po masáži.


Děláte v masérnách i fyzioterapii?

Samotnou fyzioterapii v naší nabídce nemáme, nicméně při masážích náš proškolený masérský tým prvky fyzioterapie používá a po konzultaci s vámi se rádi zaměří na problém, se kterým přicházíte.


Jak často měníte vodu v privátních vanách?

U privátního whirlpoolu dochází k filtraci vody a chlorování.
Voda v Bali vaně se mění po každé proceduře tak, abyste si mohli sami zvolit druh koupele.


Lze potvrdit objednanou masáž  e-mailem?

Pokud si budete přát, uveďte při telefonickém objednávání váš email a my vám masáž potvrdíme. 


Nenašli jste odpověď? Napište nám

Odesláním formuláře poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů.